Výběr kuchyňské linky podle našich představ

Kuchyně je srdcem domova a je neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Ženy v ní tráví čas vařením, pečením a přípravou rozmanitých dobrot. Naopak, mužští členové se přijdou do sytosti najíst, a ti vděčnější, pomohou s umytím nádobí. Děti řádí v kuchyni od výmyslu světa – píší domácí úkoly, hrají si na indiány, rozlijí polévku, rozbijí sklenici,... proto bychom při výběru kuchyně měli zohlednit, jak velkou domácnost máme! Mladým rodinám je třeba určitě zainvestovat do kvality, se širokou škálou funkcí. Starší lidé budou mít radost z malých praktických kompletů, lehkých na údržbu. Kvalitní kuchyňské korpusy jsou vyrobeny z laminátu tloušťky 18 mm, ty levnější z desek o tloušťce 16 mm i méně. Na tloušťku laminátu si dejte pozor hlavně u polic, na které plánujete ukládat těžší nádobí. Mnohem obtížnější je vybrat správný materiál pro výrobu dvířek a pracovní desky. Rádi vám pomůžeme, buď osobně u nás, kde vám ukážeme vzorky barev a materiálů, nebo mailově, kde vám vypracujeme plán přesně podle vašich představ. Nemusíte se bát, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy : )


Kuchyně Essen, Essen Trend – mezi zákazníky jsou velmi oblíbené a nejvíce prodávané. Velkým plusem jsou akrylová dvířka MDF, která obsahují ionty stříbra a mají antibakteriální vlastnosti. Ionty stříbra snižují počet bakterií a plísní o 99,9%, a to do 24 hodin. Uvolňují se postupně a jejich účinek je na rozdíl od dezinfekčních prostředků trvalý. Čištění je jednoduché a při kontaktu s pokožkou je zdravotně nezávadné. Další výhodou je odolnost proti poškrábání a dvířka mají vysoký lesk. „efekt skla“ nebo „zrcadlový efekt“.

kuchynská linka ESSEN


Kuchyně Florence, Brerra, Napoli – dvířka MDF desky jsou lakována a stříkána vcelku, tudíž současně je lakována nejen hlavní plocha, ale také hrany dvířek. Laicky to znamená, že při tomto postupu nedochází ke odlepování nebo odštípávání bočních lišt, což je častý problém u skříněk umístěných u trouby a myčky nádobí. Dvířka těchto kuchyní obsahují 6 vrstev laku, z toho třikrát je nanesena podkladová barva a třikrát nanesen lak. Povrch je hladký a velmi lehký na údržbu. Na výběr jsou dva vzorníky RAL a ICA, které nabízejí obrovský výběr barev a barevných kombinací. Rovněž je možnost výběru v lesklém nebo matném provedení. Kuchyně Florence a Napoli navíc nabízejí moderní, bezúchytový systém, což je velmi praktické, jelikož se kolem ruček nedrží špína.

kuchynská linka NAPOLI      kuchynská linka BRERRA
Kuchyně Pescara, Tivoli, Amaro, Forli, Rimini – vyrobeny v rustikálním, provensálském nebo skandinávském stylu. Kdo má rád jednoduchost a klasický design, jistě si vybere. Dvířka MDF jsou rovněž lakována 6 vrstvami, ale pouze v matném provedení. Charakteristické jsou různým typem frézování. Prosklená dvířka jsou zdobena lištami, které vytvářejí jedinečný vzhled ve tvaru obdélníků, čtverců nebo písmena X.

kuchynská linka FORLI


Kuchyně Platinum, Quantum, Titanium – méně finančně náročné. Dvířka MDF jsou foliovaná, vyráběná v lesklém, matném i dřevodekorovém provedení. Mají výbornou odolnost předních ploch vůči vodě. Slabší odolnost však mají vůči vysokým teplotám, mohou se časem odlepovat, ale tento problém lze snadno vyřešit zakoupením ochranných kovových lišt.

kuchynská linka PLATINIUM        kuchynská linka TITANIUM


Kuchyně Malmo, Silver – kdo má rád dřevodekor, s viditelnou strukturou dřeva, ať sáhne po kvalitních laminovaných dvířkách s ABS hranami. Teplé tóny vytvářejí dojem neobyčejné útulnosti a pohody. V tomto případě můžeme říci „kvalita za rozumnou cenu“. Objednat lze v atraktivních přírodních barvách, s čirým nebo mléčným sklem. Dvířka Malmo, v barevném provedení Permbroke a Ares se vyrábějí v Itálii podle nejnovějších technologií.

kuchynská linka MALMO


Kuchyňské komplety, které jsou nejlevnější variantou z naší nabídky, si rádi kupují zákazníci na chalupy, do kanceláří nebo pro starší lidi do menších bytů. Nelze je vyskládat podle potřeby, avšak vybrat si můžete od délky 1,2 metru do 2,4 metru. Nejoblíbenější jsou Mela, Oliwia a Emma.

kuchynský komplet EMMA


Nabídka kuchyňských linek na našem e-shopu je tedy opravdu velká. Kromě kompletů jsou všechny kuchyně vybaveny tlumeným dovíráním dvířek, kvalitním výsuvným systémem Blum nebo plnovýsuvem Hettich a tichým dovíráním zásuvek. Možnost dokoupení double systému, příborníků, těsnících lišt, drátěných košů, dřezů a samozřejmostí je rovněž široký výběr pracovních desek, které prodáváme od renomovaných německých výrobců Kronospan a Pfleiderer. Jsou speciálně upravovány vysokotlakým laminátem, který je odolný proti vlhku, teplu a poškrábání. Samozřejmostí jsou ABS hrany. Standardní hloubka je dodávána 60 cm, tloušťka desky 38 mm a délka možná v jakémkoli rozměru. Nejdelší kus vcelku lze objednat až do 4 metrů.

Takže, která se vám líbí nejvíc?