Stylové a hravé televizní stolky do každého obývacího pokoje

Stylové a hravé televizní stolky do každého obývacího pokoje

Televizní stolky

jsou nedílnou součástí obývacího pokoje, ve kterém nechybí televizní obrazovka. Přestože se ploché obrazovky dnes standardně montují na stěnu, televizní stolky neztratily svůj význam a stále se používají jako další úložný prostor. V obývací stěně je najdete jako jeden ze základních kusů nábytku. Pojďme se společně podívat na různé typy televizních stolků, které mohou vylepšit váš interiér svým moderním designem, stylem a praktičností.

 

Nadčasové dřevěné stoly

Televizní stolek z masivního dřeva nebo kvalitní televizní stolek v dřevěném dekoru je oblíbeným řešením pro obývací pokoj v klasickém, rustikálním, severském, provensálském nebo venkovském stylu. Elegantní designový stolek bez nohou s LED prvkem nebo neobvyklý televizní stolek s lamelami se skvěle hodí i do moderního nebo industriálního obývacího pokoje. S dřevěným nábytkem můžete sladit téměř jakýkoli styl a barevnou paletu.

TV stolek

Vzdušný konferenční stolek s nohami

Pokud chcete do svého obývacího pokoje vnést trochu hravosti, zaměřte se na odvážný retro design. Zajímavý retro televizní stolek s vysokými nohami vás přenese do minulého století a může se stát působivou dekorací vašeho pokoje. Designový televizní stolek s nohami v barevné kombinaci dřeva a černé působí vzdušně a sofistikovaně. Tento typ stolu oceníte při úklidu - pod vysokými nohami se lépe udržuje čistá podlaha a zvládne je i robotický vysavač.

Konferenční stolek

Bílý lesklý konferenční stolek

Chcete do svého obývacího pokoje vnést nádech čistoty a luxusu? Minimalistický bílý televizní stolek s lesklým povrchem je pro vás ideálním řešením, které prosvětlí váš pokoj a dodá mu elegantní vzhled. Moderní televizní stolek s bílými dvířky s geometrickým vzorem je také skvělým doplňkem výrazné pohovky nebo pestrobarevného koberce.

 TV stolek BASE

P.S.: Potřebujete více informací o televizních stolcích a nábytku do obývacího pokoje, které máme v nabídce, nebo o způsobu dodání? Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky nebo použijte chat v pravém dolním rohu obrazovky.