Herní stoly a židle

Prostorné herní stoly a kvalitní herní židle by měly být nezbytnou výbavou všech náruživých hráčů. Atraktivní nábytek v typicky mužském barevném provedení okouzlí svým designem a propracovanou ergonomií, kterou oceníte zejména při dlouhém sezení u počítače.

 #ShowMore#

Herní stoly a židle

Jak levné herní stoly, tak špičkové designové herní stoly poskytují v první řadě dostatek prostoru pro monitor a klávesnici. Herní stoly mají obvykle minimalistický design, stabilní rám a pevnou kovovou konstrukci. Praktickým bonusem jsou držáky na sluchátka, úložný prostor na šálky a integrované přihrádky na kabely, které usnadňují udržování pořádku na stole. Skvělým doplňkem herního stolu je protiskluzová herní podložka, která zajišťuje přesné a plynulé pohyby myši na monitoru.

 Herní stůl

Moderní design herních židlí je navržen tak, aby na nich vaše páteř netrpěla ani při dlouhodobém používání. Herní židle jsou proto vhodné nejen pro hraní počítačových her, ale i pro každodenní práci s počítačem. Díky svému decentnímu designu a propracovanému ergonomickému provedení jsou vhodné nejen pro použití v domácnosti, ale také v kanceláři v práci nebo v domácí pracovně, kde je snadno sladíte s jakýmkoli nábytkem.

 červené herní křeslo

Herní židle jsou obvykle vybaveny různými nastavitelnými prvky, které zvyšují vaše pohodlí. Herní židle může mít například nastavitelné opěrky hlavy a područky a odnímatelnou opěrku nohou, na které si můžete opřít nohy. Samozřejmostí by měla být nastavitelná výška židle a pohodlné područky s protiskluzovou úpravou. Nastavitelný úhel opěradla a funkce houpání přijdou vhod během chvil odpočinku, zlepšují krevní oběh a snižují svalové napětí. Dostatečný pohyb zajišťují také gumová kolečka, která se běžně vyskytují u kvalitních herních židlí. Praktická gumová kolečka nezpůsobují škrábance a chrání podlahu před poškozením.