Křeslo ušák – dokonalé křeslo do vašeho obývacího pokoje

Ušáky patří mezi nadčasové stálice (nejen) v obýváku – tato křesla mají přitažlivý zaoblený tvar, který lahodí oku, a jsou mimořádně pohodlná. Křeslo ušák je jako stvořené pro každodenní relax při sledování televize nebo čtení vaší oblíbené knihy nebo časopisu. Je to ideální křeslo pro všechny věkové kategorie, které si rychle oblíbí jeho hravý a ergonomický design. Tento typ křesla je vhodný i tehdy, když si chcete na chvíli zdřímnout po dobrém obědě. Díky opěrce na hlavu bude také váš krátký spánek komfortní a osvěžující.

Barevné oživení prostoru díky pestrým ušákům

Máte v obývacím pokoji spoustu nábytku v neutrálních barevných odstínech jako je hnědá, béžová nebo bílá? Dopřejte vašemu obývacímu pokoji osvěžení ve vaší oblíbené barvě – ať už to bude křeslo ušák zelené, růžové, žluté, červené nebo modré, barevná křesla ušáky zaručeně dodají vaší místnosti šťávu. Zajímavým zpestřením obývacího pokoje jsou i vzorovaná křesla typu ušák, s moderním geometrickým vzorem nebo romantickým květinovým potiskem. Originální barevná křesla typu ušák v zaobleném designu „egg“, s působivou sametovou texturou potahu, dodají vašemu obývacímu pokoji nádech luxusu.

Křesla ušák květovaně

Vyložte si nohy a relaxujte

Jak může být váš ušák ještě pohodlnější? Vybavte ho taburetkou nebo podnožkou a vyložte si nohy! Odpočiňte si po dlouhém dni v práci a udělejte si z toho pravidelný malý rituál. Měkké a pohodlné křeslo ušák s taburetem na vyložení unavených nohou nezabere mnohem více místa, než klasické křeslo, ale s vyloženýma nohama se budete cítit ještě příjemněji. Křeslo ušák s podnožkou, která s ním barevně ladí, je praktickým kusem nábytku, na kterém si můžete bez výčitek vychutnávat vaše chvíle relaxu.

Křesla ušák taburet

 

Čtenářský koutek s křeslem typu ušák

Křeslo typu ušák je tím nejlepším základem pro čtenářské zákoutí, které se může nacházet v rohu obývacího pokoje, ale je vhodné i do ložnice nebo do domácí pracovny či pokoj pro hosty. Čtenářský koutek však potěší i mladší ročníky a je výborným doplněním dětského nebo studentského pokoje. Váš čtenářský koutek by měl být klidným a útulným místem, které je stvořeno pro nikým a ničím nerušené čtení. Můžete jej opticky oddělit od zbývajícího prostoru: například nízkým regálem s pokojovými rostlinami, pyramidovým regálem plným knih nebo zajímavým paravánem.

kreslo ušiak ladyy

 

Ve čtenářském zákoutí by neměl chybět příruční nebo servírovací stolek, na který si můžete odložit vaši knihu, kávu nebo čaj. Důležitým prvkem je osvětlení – volně stojící lampa se stínítkem a příjemným rozptýleným světlem je mimořádně vhodná pro čtení. Pro zútulnění prostoru dobře poslouží i měkké textilie: koberec s vysokým vlasem pod nohama a příjemný měkký polštářek s dekou na křesle.