Záhradní nábytek pro děti

Zahradní nábytek pro děti

Jaro je již před dveřmi a čeká nás krásné období, kdy většinu času trávíme na zahradě, ať už na domě nebo víkendové chalupě. Děti jsou malí rošťáci a abychom je co nejvíce zaměstnali, máme pro vás připraveno pár tipů a inspirací. Pamatujete si na své dětství, když jsme vymýšleli domečky na bydlení? V obývacím pokoji z matrací gauče, na balkoně spacáky a zavěšené deky na šňůře nebo v lese, jak jsme si vyráběli bunkry? Holt, dnes je jiná doba a pro děti lze koupit hotové domečky, které splňují evropskou normu EN-71 „Bezpečnost hraček“. Dřevo je impregnováno a má certifikát FSC - což zaručuje, že dřevo je ekologické a bezpečné.

 

Dětský zahradní domek NEST - domek je vhodný pro malé děti, neboť nehrozí riziko úrazu. Terasa je krytá, okna mají krásné funkční okenice a uvnitř pokojíčku najdou děti tabuli na kreslení či polici na ukládání hraček.

https://www.mujnabytek.cz/detsky-zahradni-domek-nest/

 381378-1_zahradny-domcek-nest-otvorene-dvere

 

Dětský zahradní domek s hřištěm ChildHood - ráj pro větší děti. Do domečku se dostanete po žebříku a pokojíček má vše, co dítě bude potřebovat ve svém království. Před dveřmi je 175 cm dlouhá skluzavka a přímo pod domkem je kryté pískoviště, kde si mohou hrát čtyři děti najednou. Z boční strany je montována pevná konstrukce, na které nesmí chybět houpačka!

https://www.mujnabytek.cz/detsky-zahradni-domek-s-hristem-childhood/

381402-13_zahradny-domcek-childhood-v-zahrade

 

Zahradní trampolína - tato zábava je určena nejen pro děti, ale také pro dospělé! Dává možnost uvolnit dětskou nevyčerpatelnou energii a pro dospěláky je to příležitost zahrát si s dětmi, odpočinout si, nebo spálit nadbytečné kalorie. Trampolíny se rozlišují podle velikostí, povolené nosnosti, barvě... a v nabídce jsou samozřejmě i v různých cenových variantách, stačí si vybrat.

https://www.mujnabytek.cz/zahradni-trampolina-om-870840/

381000-1_02-om-710153

 

Dětské zahradní hřiště SUMMER s horolezeckou stěnou - sestava je složená z pevné věže ve výšce 120 cm, na kterou se můžete dostat buď po žebříku nebo jako správný horolezec můžete vylézt po zdi. Součástí dětského hřiště je také kryté pískoviště, malá pikniková lavička k odpočinku nebo svačině, skluzavka a dvě houpačky.

https://www.mujnabytek.cz/detske-zahradni-hriste-summer/

381375-9_zahradne-ihrislo-summer

 

My garden house nebo Magic play house - v nabídce máme také plastové domky se zahrádkou, které jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Výrobek se snadno montuje a udržuje v čistotě.

https://www.mujnabytek.cz/my-garden-house-zeleny/

333286-2_main-17197223-my-garden-house-4873-rgb

 

Dětská souprava KASIA - tato rozkošná dřevěná souprava KASIA je vyrobená z borovice ve čtyřech veselých barevných provedeních. Zpestří hru Vašich dětí a nabízí velké množství nápadů na kreativní hry, jako jsou pexeso, člověče, domino, kreslení nebo vystřihování. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky. Souprava obsahuje stůl, lavičku a dvě křesílka.

https://www.mujnabytek.cz/detska-souprava-kasia-fsc/

332899-13_kasia-set-detsky3

Pokud jsou některé kousky pro vás drahé, nevadí, v nabídce je i spousta levnějších produktů, jako například pískoviště, skluzavka, stoleček na hraní... vše závisí na fantazii vašich dětí. Nebo se můžeme vrátit do dětských dob a ukázat jim, jaké hry jsme si hrávali my. Určitě strávíme kopec veselých chvil a zapomeneme na každodenní starosti. Vždyť jaro právě začíná a čeká nás ještě horké léto!