Moderní pohovka do malého i velkého obývacího pokoje

Výběr pohovky do obývacího pokoje je rozhodnutí, které ovlivní všechny obyvatele vašeho domova na dlouhá léta dopředu. Při výběru se proto zaměřte nejen na barvu a design, ale především na své potřeby a životní styl. Moderní pohovka může v obývacím pokoji plnit více funkcí - a to bez ohledu na velikost místnosti. Poradíme vám, jak vybrat pohovku do malého multifunkčního obývacího pokoje i do velkého obývacího pokoje.

 

Elegantní dvojkřesla

Dvojkřeslo je vynikajícím sedacím nábytkem do obývacího pokoje, kde není mnoho místa pro klasickou pohovku nebo sofa. Moderní dvojkřeslo v kombinaci s dřevěným nebo kovovým konferenčním stolkem vám umožní vytvořit elegantní posezení i v malé místnosti. Pokud neradi sledujete televizi, ale rádi přijímáte návštěvy, zkuste netradiční řešení: umístěte dvě dvojkřesla naproti sobě a doplňte je pěkným příručním stolkem nebo konferenčním stolkem.

2_2

Designová pohovka

Designová pohovka s barevným čalouněním může být středobodem vašeho obývacího pokoje jako dominantní solitér. Čalouněná pohovka s vysokými nohami se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Elegantní pohovka s tvarovanými nohami nebo neobvyklá rustikální pohovka jistě osvěží a rozzáří malou místnost i velký obývací pokoj, kde poslouží jako působivé doplňkové posezení.

3_2

Praktická rozkládací pohovka

Pokud váš obývací pokoj slouží zároveň jako ložnice nebo pokoj pro hosty, oceníte rozkládací pohovku, která je vhodná i pro pohodlné spaní. I z malé pohovky můžete v obývacím pokoji vytvořit manželskou postel pro návštěvy.

Zajímavým řešením je také vyšší pohovka s přistýlkou - díky výsuvnému lůžku, na které lze umístit matraci podle vašich preferencí, je tento typ pohovky ideální i pro každodenní spaní v multifunkčním obývacím pokoji nebo v jednopokojovém bytě.

Pro příležitostné přespání je vhodná rohová rozkládací pohovka, která po rozložení poskytuje opravdu velkorysou plochu na spaní. Pro menší obývací pokoj je skvělou alternativou rozkládací pohovka obohacená o praktický úložný prostor.

Pohovka artens

Velká rohová pohovka

Rohové sedací soupravy jsou oblíbeným řešením pro obývací pokoj - i v menším obývacím pokoji je můžete doplnit křesly nebo taburety a doprostřed umístit konferenční stolek. Designová rohová pohovka s čalouněním ve výrazné barvě rozzáří místnost zařízenou v neutrálních odstínech. Pro větší prostory jsou ideální rohové kožené sedací soupravy, které poskytují vysoký komfort sezení i pro větší počet osob a zároveň dodají interiéru nádech luxusu.

Rohová sedací souprava SORENTO

Prostorná pohovka ve tvaru U

Pohovky ve tvaru U jsou ideální pro velkou společnost v prostorném obývacím pokoji. Nadčasová čalouněná pohovka s vysokými opěrkami hlavy je pohodlná a vzdušná. Atraktivní pohovka s úložným prostorem a možností rozložení na spaní je vynikajícím řešením pro velký byt nebo rodinný dům, který má vždy otevřené dveře pro návštěvy.

Rohová sedací souprava GIOVANNI

P.S.: Potřebujete více informací o pohovkách do obývacího pokoje, které máme v nabídce, nebo o způsobu doručení? Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky nebo použijte chat v pravém dolním rohu obrazovky.