Kompletní kuchyňské soupravy? Ušetří vám čas i peníze

Kuchyňské linky, které se skládají ze skříněk, pracovní desky a dřezu, si můžete vyrobit na míru podle svých představ. Ne vždy však na to budete mít čas, energii a peníze. Kuchyně na míru může být velmi nákladný projekt. Jednodušším řešením jsou kompletní kuchyňské sestavy, které obsahují vše, co potřebujete k tomu, aby vaše kuchyně byla estetická a funkční. Kompletní kuchyňské sestavy kombinují barvy a materiály, které spolu dobře ladí, což vám ušetří čas při výběru jednotlivých komponentů. Jejich výhodou je rychlá montáž a příznivá cena - stačí si jen vybrat správný model a velikost.

Kompaktní kuchyňské linky pro malé kuchyně

Malé kuchyňské linky s úzkými skříňkami se nejlépe hodí do menší panelákové kuchyně nebo do kuchyňského koutu v otevřeném obývacím prostoru propojeném s kuchyní. Kompaktní a levné kuchyňské sestavy mohou mít skříňky až ke stropu, což vám umožní maximálně využít úložnou kapacitu vaší malé kuchyně. 

U tohoto typu kuchyňských linek je nesmírně důležité vytvořit efektivní úložné systémy uvnitř skříněk. Velkým pomocníkem jsou různé typy organizérů a otočných systémů, které jsou maximálně ergonomické a přizpůsobí se vašim potřebám.

Kuchyňská linka UNIQAPLUS

Univerzální bílá v kuchyni

Bílé kuchyňské linky rozhodně zvýrazní kuchyňské nábytkové sestavy - opticky rozšíří úzký prostor a dodají mu pocit světlosti. Bílá kuchyně působí čistě, minimalisticky a harmonicky. Bílé kuchyňské linky můžete snadno sladit s dřevěným jídelním nábytkem i s kovovým nebo plastovým nábytkem různých barev. Kuchyně s bílými skříňkami je zkrátka univerzální řešení, se kterým nemůžete udělat chybu.

Kuchyňská linka natalia

Praktické šedé kuchyňské skříňky

Šedé kuchyňské sestavy v různých odstínech - od světle šedé přes středně šedou až po tmavě antracitovou - jsou oblíbeným moderním řešením kuchyně. Jejich výhodou je variabilita a spousta možností kombinace s jídelním nábytkem, obklady a doplňky. Kromě toho nejsou na šedé barvě tolik patrné drobné stopy nečistot, zejména pokud mají dvířka kuchyňské linky matný povrch.

Dřevěný nábytek zútulní každou místnost, a proto se dřevěný dekor nevyhýbá ani kuchyni. Atraktivní retro kuchyňské sestavy mohou mít dvířka z imitace dřeva v kombinaci s bílou, černou nebo šedou barvou. Optimistická kombinace bílé a dřeva se hodí zejména do menších kuchyní. Středně tmavé dřevo v kombinaci s tmavě šedými nebo černými dvířky kuchyňských skříněk dodá vaší kuchyni hloubku a elegantní nádech. Tento typ kuchyňské linky je vhodný nejen do moderního bytu zařízeného v klasickém, severském nebo industriálním stylu, ale také do rekreačního domu - chaty nebo chalupy, kde převládá dřevěný nábytek.

Kuchyňská linka šeda

Rafinované rohové kuchyňské skříňky

U kuchyňských linek byste se vždy měli snažit co nejlépe využít dostupný prostor. Rohové i klasické kuchyňské linky jsou vhodným řešením pro malé kuchyně. Rohové kuchyňské linky by měly využívat veškerý volný prostor podél stěny kuchyně. I malé rohové kuchyňské linky udělají ve stísněném prostoru velký rozdíl - zejména pokud jejich skříňky sahají až ke stropu.

Kuchyňská linka rohova

Moderní kuchyňský nábytek s vysoce lesklým povrchem

Moderní kuchyňské sestavy různých barev a tvarů mají často dvířka s vysoce lesklým povrchem. Tento typ dvířek může vaší kuchyni dodat nový rozměr. Kuchyňské sestavy s dvířky ve vysokém lesku odrážejí světlo jako zrcadlo a mohou vaši kuchyni nejen prosvětlit, ale také opticky zvětšit. To platí zejména pro kuchyňský nábytek ve světlých barvách, jako je bílá, krémová, béžová, smetanová nebo světle šedá.