Vysněný zahradní a ratanový nábytek

Někteří si v ní pěstují okrasné květiny, jiní si tam vypěstují i něco pod zub. Šantíme v ní s dětmi, pořádáme grilovačky a zahradní párty se sousedy či přáteli. Její možnosti využití jsou různé. Kromě toho si však z ní můžete udělat i odpočinkový ráj. Lidé bydlící v domě si určitě umí užít svůj skvělý benefit – zahradu.

MN_JarVzahrade_LandingPage_1500x600

Balkon jako místo k relaxaci? Skvělý nápad!

Pokud nemáte zahradu, ale jen balkon či lodžii, i pro Vás máme pár tipů jak si zútulnit tento prostor. Stačí vám trochu kreativity a několik doplňků – s námi hravě přeměníte vaši lodžii na neodolatelné útočiště plné odpočinku a nezapomenutelných chvil.

Odpočiňte si v křesle

Ideální sezení na balkon je podle mnohých závěsné křeslo. Poskytuje dokonalé místo k relaxaci, které navíc vypadá mimořádně působivě. Přidejte pár polštářů, deku a sledujte, jak na vás váš nový oddechový prostor zapůsobí. Vždy můžete přidat několik polštářů i na zem, použít můžete i koberečky nebo kožešiny – vytvoříte tak vlastní nápadité pohodlné místo k sezení.

Závěsy balkonu dodají styl a soukromí zároveň. Venkovní slunečník nebo baldachýn vás ochrání před ostrými slunečními paprsky, také se postará o dokonalou atmosféru typickou pro letní dny.

3
1

Zahradní domek a jeho využití: Těchto 5 tipů ocení každý kutil!

Posezení v zahradě, na terase či na balkoně si žádá v první řadě kvalitní a stabilní zahradní stůl z materiálu, který dobře odolává vlhkosti. Totéž platí i pro zahradní křesla a židle, které by měly být nejen pohodlné, ale také vhodné pro použití v exteriéru. Židle z hliníku, dřeva či skládací židle z kombinace plastu a oceli jsou vhodným typem nábytku k posezení venku. Povětrnostním vlivům také dobře odolává nábytek z ratanu, kterému nevadí zvýšená vlhkost ani sluneční světlo.

Večírky v exteriéru obnášejí mnohem více starostí než klasické oslavy uvnitř domu. Kuchyně i spíž jsou daleko, proto je praktické mít zásoby co nejblíže. Zahradní domek Darwin v imitaci dřeva se pro tyto účely skvěle hodí, využijete jej k uskladnění připraveného vybavení na večírek. Jídlo, pití, deky, svíčky a spousta dalších věcí, které chcete mít po ruce, budou prakticky umístěny v zahradním domku.

 

 

Pohodlné posezení by nemělo chybět na žádné zahradě nebo terase

Fantazii se meze nekladou! Vaše zařízení do zahrady nemusí být jen fádní, vsaďte na různé barevné kombinace nebo zkombinujte populární zahradní ratanové sestavy se závěsnými křesly nebo houpačkami, případně vsaďte na rozmanitost provedení. Vaše terasa díky ratanovým kouskům dostane zbrusu nový rozměr.

 

 

Dřevěná lavice LUISA v hnědé barvě je vyrobena z borovicového lakovaného dřeva. Zahradní domky Pohodlná závěsná síť Fantastická zahradní trampolína