Koupelnová skříňka s deskou XILO D80/1 | 80 cm
Kód: 988S875F12



Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnová skříňka s deskou XILO D80/1 | 80 cm
Moderní koupelnová skříňka s deskou XILO DU80/1 v dekoru dub wotan to není jen kvalita a moderní design, ale také pohodlí a funkčnost. Výrazný dekor dřeva dub wotan v kombinaci s černým drážkováním je novinkou na trhu s nábytkem, která je stále oblíbenější. Díky kvalitním materiálům a modernímu provedení vám dlouho bude dělat radost .
- laminát
- MDF
- plastové úchytky
- tiché dojezdy
Laminované desky o tloušťce 16 mm jsou navrženy tak, aby vydržely vlhké prostředí koupelny a zároveň poskytovaly pevný a stabilní povrch. Jsou vhodné nejen pro podlahy, ale také jako obklad pro stěny nebo jako součást koupelnového nábytku. Díky své odolnosti vůči vlhkosti a snadné údržbě jsou laminované desky ideálním řešením pro koupelnové prostředí. Stačí je pravidelně utírat vlhkým hadříkem a občas použít mírné čistící prostředky k udržení lesku a čistoty.
MDF desky představují moderní alternativu k masivnímu dřevu. Jejich struktura umožňuje snadné frézování a povrchové úpravy, přičemž jejich hladký povrch se lehce upravuje lakovacím procesem nebo aplikací PVC fólie za tepla. Jejich hlavní výhodou je vynikající formovatelnost, což znamená, že je lze snadno přizpůsobit požadovanému tvaru a velikosti.
- ŠxVxH skříňka pod umyvadlo XILO 82-60: 60 x 57 x 46 cm
- ŠxVxH spodní regál XILO black 81-01: 20 x 57 x 44,5 cm
- ŠxVxH deska pod umyvadlo ADEL Oak 89-80: 80,6 x 2,2 x 46,5 cm
- barevné provedení skříňky: dub wotan/černá (sestava)
- barevné provedení úchytky: černá
- barevné provedení desky: dub wotan
- barevné provedení regálu: šedá skalní
- typ skříňky: závěsná
- počet zásuvek: 2
- materiál korpusu: laminovaná deska, 16 mm
- materiál dvířek: MDF , 16 mm - PVC
- materiál vložky: laminovaná deska, 16 mm
- barevné provedení korpusu: šedá skalní
- barevné provedení zásuvek: dub wotan/šedá skalní
- barevné provedení vložky: šedá skalní
- nosnost zásuvky: 5 kg
- úchyty: s úchytem
- materiál úchytu: plast
- barevné provedení úchytu: černý mat
- kování: tiché dovírání
- balení: v demontu
- počet balíků: 3
- rozměr balení skříňky: 82 x 13 x 48 cm
- váha balení skříňky: 22 kg
- rozměry balení desky: 93 x 3,5 x 50,5
- váha balení desky: 6,5 kg
- rozměr balení regálu: 69 x 6 x 48 cm
- váha balení regálu: 7 kg
V ceně koupelnové skříňky s deskou XILO D80/1 | 80 cm:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky s umyvadlem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| Hloubka: | 46 cm |
| Kategorie: | Skříňky s deskou |
| Materiál: | Laminát, Plast, MDF |
| Místnost: | Koupelna |
| Styl: | Moderní |
| Šířka: | 80 cm |
| Šířka skríňky pod umyvadlo: | 80 cm |
| Typ skříňky: | Skříňka pod umyvadlo |
| ? Všechny produkty z kolekce: | /skrinky-do-koupelny-xilo/ |
| Podobné produkty: | /skrinka-pod-umyvadlo-do-koupelny/ |
| Objevte Umyvadla: | https://www.mujnabytek.cz/umyvadla-2/ |
| Objevte Baterie: | https://www.mujnabytek.cz/baterie-2/ |
| Objevte Doplňky do koupelny: | https://www.mujnabytek.cz/koupelnove-doplnky/ |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
