Komoda SAMAYA K147
Kód: 608435



Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda SAMAYA K147
Tato kolekce nábytku SAMAYA v provedení dub caramel přináší harmonické spojení moderního designu a příjemného přírodního vzhledu . Vyznačuje se vyváženými proporcemi, hladkými plochami a teplým odstínem dřeva, který zútulní každý interiér. Díky svému minimalistickému stylu se snadno kombinuje s různými typy zařízení a je ideální volbou pro moderní i nadčasové bydlení . Komoda SAMAYA K147 je prostorná, třídveřová se třemi policemi.
- laminát
Nábytek SAMAYA je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu , který je odolný vůči poškrábání a běžnému opotřebení. Povrch v dekoru dub caramel věrně napodobuje přírodní dřevo a zároveň zajišťuje snadnou údržbu . Čistěte měkkým, mírně navlhčeným hadříkem . Nepoužívejte agresivní ani abrazivní čistící prostředky.
- šířka: 147 cm
- výška: 82 cm
- hloubka: 39 cm
- hloubka police: 33 cm
- šířka skříňky: 47 cm
- výška nohou: 10 cm
- počet dveří: 3
- počet polic: 3
- barevné provedení : dub caramel
- dodání: v demontu
- počet balení: 2
- hmotnost balení: 23 kg; 24 kg
- rozměry balení: 162 x 45 x 7 cm; 83 x 55 x 13 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál: | Laminát |
| Místnost: | Obývací pokoj |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Styl: | Moderní, Klasický |
| Šířka: | 147 cm |
| Šířka od-do: | 140 cm - 150 cm |
| Typ komody: | Třídílné |
| Typ produktu: | Komody |
| Výška: | 82 cm |
| Všechny produkty z kolekce: | /nabytek-samaya/ |
| Podobné produkty: | /komody-3/ |
| Objevte Sedací soupravy: | https://www.mujnabytek.cz/sedacky-a-sedaci-soupravy-3/ |
| Objevte Konferenční stolky: | https://www.mujnabytek.cz/konferencni-stolky-15/ |
| Objevte TV stolky: | https://www.mujnabytek.cz/tv-stolky-3/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
