Jídelní stůl OSAKA | tmavě hnědá 200 cm
Kód: 2203001



Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl OSAKA | tmavě hnědá 200 cm
Jídelní stůl OSAKA v odstínu tmavě hnědá spojuje nadčasový design s vysokou funkčností . V základní délce 120 cm jej můžete snadno rozložit na 160 až 200 cm, čímž získáte dostatek prostoru pro rodinné večeře nebo setkání s přáteli. Stabilní a zároveň dekorativní oporu tvoří lamelová noha , která dodává stolu moderní a vzdušný vzhled . Jídelní stůl vnese do jídelny příjemnou atmosféru, zatímco precizní zpracování zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Stůl je ideální nejen pro každodenní stolování , ale i pro slavnostní příležitosti, kde se pojí styl, komfort a praktičnost .
- MDF
Jídelní stůl OSAKA je vyroben z kvalitní MDF desky s povrchem v hnědém odstínu, který zvýrazňuje jemnou strukturu a kresbu dubového dřeva. Stůl je odolný, trvanlivý a snadno se udržuje, přičemž si zachovává elegantní a autentický vzhled i při každodenním používání.
- šířka: 120 cm
- výška: 75 cm
- délka: 120-160-200 cm
- nosnost: 40 kg
- hmotnost: 55,95 kg
- dodání: v demontu
- barevné provedení: tmavě hnědá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 5713917030569 |
| Barva: | Hnědá |
| Funkce: | S rozkladem |
| Materiál: | MDF |
| Styl: | Moderní |
| Šířka od-do: | 120 cm - 130 cm, 190 cm - 200 cm |
| Tvar stolu: | Kulatý, Oválný |
| Typ produktu: | Jídelní stoly |
| ŠxVxH: | 40x39x58cm |
| Váha: | 55.95kg |
| Podobné produkty: | /kuchynske-a-jidelni-stoly-2/ |
| Objevte Jídelní židle: | https://www.elvisia.sk/jedalenske-stolicky-3/ |
| Objevte Komody a skříňky: | https://www.elvisia.sk/komody-a-skrinky-2/ |
| Objevte Knihovny a regály: | https://www.elvisia.sk/kniznice-a-regaly/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
