Konferenční stolek OSAKA | přírodní
Kód: 2102080



Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek OSAKA | přírodní
Konferenční stolek OSAKA upoutá svým originálním podstavcem ve tvaru kužele, který kombinuje vertikální dubové lamely s tmavým kontrastním pozadím. Díky tomuto detailu působí výrazně a stává se stylovou dominantou obývacího pokoje. Vrchní deska z MDF s dubovou dýhou přináší do prostoru přirozené teplo dřeva, přičemž si zachovává odolnost i jednoduchou údržbu. Kulatý tvar stolku podporuje plynulost a harmonii prostoru , ideální na chvíle odpočinku i setkání s blízkými.
- MDF
- dubová dýha
Dubová dýha je tenká vrstva pravého dubového dřeva , která se lepí na povrch MDF nebo jiných desek. Díky tomu si nábytek zachovává autentický vzhled a texturu masivního dřeva , ale je cenově dostupnější a lehčí. MDF je středně hustá dřevovláknitá deska , vyrobená lisováním jemných dřevních vláken s přírodními pryskyřicemi pod vysokým tlakem a teplotou. Vyznačuje se hladkým povrchem, pevností a tvarovou stálostí .
- výška: 45 cm
- šířka: 70 cm
- délka: 70 cm
- hmotnost: 13.5 kg
- barevné provedení: černá/přírodní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné konferenčení stolky |
|---|---|
| EAN: | 5713917031597 |
| Barva: | Černá, Béžová |
| Materiál: | MDF, Dubová dýha |
| Styl: | Moderní |
| Šířka od-do: | 60 cm - 70 cm, 70 cm - 80 cm |
| Tvar stolu: | Kulatý |
| Typ produktu: | Konferenční stolky |
| ŠxVxH: | 66x58x63cm |
| Váha: | 13.5kg |
| Podobné produkty: | /konferencni-stolky-15/ |
| Objevte Sedačky: | https://www.mujnabytek.cz/sedacky-a-sedaci-soupravy-3/ |
| Objevte Pohovky: | https://www.mojnabytok.sk/pohovky/ |
| Objavte Komody a skrinky: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
