Komoda SAMAYA K98
Kód: 608432



Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda SAMAYA K98
Tato kolekce nábytku SAMAYA v provedení dub caramel přináší harmonické spojení moderního designu a příjemného přírodního vzhledu . Vyznačuje se vyváženými proporcemi, hladkými plochami a teplým odstínem dřeva, který zútulní každý interiér. Díky svému minimalistickému stylu se snadno kombinuje s různými typy zařízení a je ideální volbou pro moderní i nadčasové bydlení . Komoda SAMAYA K98 je prostorná, dvoudveřová se dvěma policemi.
- laminát
Nábytek SAMAYA je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu , který je odolný vůči poškrábání a běžnému opotřebení. Povrch v dekoru dub caramel věrně napodobuje přírodní dřevo a zároveň zajišťuje snadnou údržbu . Čistěte měkkým, mírně navlhčeným hadříkem . Nepoužívejte agresivní ani abrazivní čistící prostředky.
- šířka: 98 cm
- výška: 82 cm
- hloubka: 39 cm
- počet dveří: 2
- počet polic: 2
- barevné provedení : dub caramel
- dodání: v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál: | Laminát |
| Místnost: | Obývací pokoj |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Styl: | Moderní, Klasický |
| Šířka: | 98 cm |
| Šířka od-do: | 80 cm - 90 cm, 90 cm - 100 cm |
| Typ komody: | Dvoudílné |
| Typ produktu: | komoda |
| Výška: | 82 cm |
| Všechny produkty z kolekce: | /nabytok-samaya/ |
| Podobné produkty: | /komody-16/ |
| Objevte Sedací soupravy: | https://www.mujnabytek.cz/sedacky-a-sedaci-soupravy-3/ |
| Objevte Konferenční stolky: | https://www.mujnabytek.cz/konferencni-stolky-15/ |
| Objevte TV stolky: | https://www.mujnabytek.cz/tv-stolky-3/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
