Jídelní židle HALPA | béžová
Kód: 345926



Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle HALPA | béžová
Objevte dokonalou harmonii designu a pohodlí s luxusní jídelní židlí HALPA . Tento nadčasový kousek přirozeně vynikne v každé moderní jídelně i obýváku . Oblé tvary, čisté linie a kvalitní zpracování vytvářejí elegantní, ale zároveň příjemně útulný dojem. Židle je čalouněna béžovou látkou, která je hebká na dotek a dostatečně odolná pro každodenní používání. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a ergonomicky tvarované opěradlo se postará o pohodlí při každém sezení.
- látka Puente
Jídelní židle HALPA zaujme na první pohled luxusní látkou Puente, která působí elegantně a zároveň je příjemná na dotek. Jednotný design podtrhují nohy potažené stejnou látkou jako sedák a opěradlo, díky čemuž působí židle harmonicky a moderně. Pevná a robustní konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu i dlouhou životnost. Samozřejmostí je certifikát OEKO-TEX Standard 100 , který potvrzuje zdravotní nezávadnost použitých materiálů.
- šířka: 66 cm
- výška: 73 cm
- hloubka: 60 cm
- hloubka sedáku: 50 cm
- výška sedáku: 50 cm
- hmotnost: 15 kg
- barevné provedení: béžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové / čalouněné židle |
|---|---|
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Materiál Nohou: | Látka |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Opěrky: | S opěrkami |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Styl: | Designový |
| Typ produktu: | Jídelní židle |
| ŠxVxH: | 66x73x60cm |
| Váha: | 15kg |
| Podobné produkty: | /kuchynske-a-jidelni-zidle-2/ |
| Objevte Jídelní stoly: | https://www.mujnabytek.cz/kuchynske-a-jidelni-stoly-2/ |
| Objavte Komody a skrinky: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
| Objevte Sedací soupravy: | https://www.mujnabytek.cz/sedacky-a-sedaci-soupravy-3/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
