Jídelní židle GENEVE | růžová
Kód: 1001250



Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle GENEVE | růžová
Dodejte své jídelně nebo kuchyni šmrnc elegance se stylovou židlí GENEVE . Jemný sametový potah v růžovém odstínu krásně kontrastuje se zlatýma nohama , které jí dodávají luxusní a moderní charakter. Opěradlo zdobí vkusné prošívání , díky kterému působí design ještě sofistikovanější a vizuálně zajímavější. Pohodlné čalounění se postará o příjemné sezení při každé příležitosti.
- látka samet HN1214
- ocel
- nohy mosaz
Sedák jídelní židle GENEVE je čalouněný luxusní sametovou látkou , která působí elegantně a zároveň je příjemná na dotek. Nohy jsou vyrobeny z pevné oceli s mosaznou povrchovou úpravou , což zaručuje stabilitu, odolnost a sofistikovaný vzhled.
- šířka: 51 cm
- výška: 76 cm
- délka: 56 cm
- hloubka sedáku: 43,5 cm
- výška sedáku: 46 cm
- hmotnost: 4,4 kg
- barevné provedení látky: růžová HN1214
- barevné provedení nohou: zlatá
- dodání: v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové / čalouněné židle |
|---|---|
| EAN: | 5713917001477 |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Materiál Nohou: | Kov |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Opěrky: | Bez opěrek |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Styl: | Moderní |
| Typ produktu: | Jídelní židle |
| ŠxVxH: | 161,5x84x58,2cm |
| Váha: | 4.4kg |
| Podobné produkty: | /kuchynske-a-jidelni-zidle-2/ |
| Objevte Jídelní stoly: | https://www.mujnabytek.cz/kuchynske-a-jidelni-stoly-2/ |
| Objevte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
| Objevte Šatní skříně: | https://www.mujnabytek.cz/satni-skrine-3/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
