Jídelní židle GENEVE | modrá
Kód: 1001251



Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle GENEVE | modrá
Oživte svou jídelnu nebo kuchyni elegantním kouskem v podobě s toličky GENEVE . Sametový potah v sytém modrém odstínu vytváří krásný kontrast se zlatýma nohama , které jí dodávají luxusní a moderní vzhled. Prošívané opěradlo s jemným vzorem zvýrazňuje sofistikovaný design a dodává židli jedinečný charakter. Měkké čalounění se postará o pohodlné sezení při každém stolování. GENEVE je ideální volbou do moderních interiérů , kde se klade důraz na styl i komfort.
- látka samet HN1205
- ocel
- nohy mosaz
Sedák jídelní židle GENEVE je čalouněný luxusní sametovou látkou , která působí elegantně a zároveň je příjemná na dotek. Nohy jsou vyrobeny z pevné oceli s mosaznou povrchovou úpravou , což zaručuje stabilitu, odolnost a sofistikovaný vzhled.
- šířka: 51 cm
- výška: 76 cm
- délka: 56 cm
- hloubka sedáku: 43,5 cm
- výška sedáku: 46 cm
- hmotnost: 4,4 kg
- barevné provedení látky: modrá HN1205
- barevné provedení nohou: zlatá
- dodání: v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské a jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 5713917001484 |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Materiál Nohou: | Kov |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Opěrky: | Bez opěrek |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Styl: | Moderní |
| Typ produktu: | Jídelní židle |
| ŠxVxH: | 9x84,5x57,5cm |
| Váha: | 4.4kg |
| Podobné produkty: | /kuchynske-a-jidelni-zidle-2/ |
| Objevte Jídelní stoly: | https://www.mujnabytek.cz/kuchynske-a-jidelni-stoly-2/ |
| Objevte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-2/ |
| Objevte Šatní skříně: | https://www.mujnabytek.cz/satni-skrine-3/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
