Jídelní židle AMORIN | šedobílá
Kód: 1001186



Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle AMORIN | šedobílá
Jídelní židle AMORIN v elegantním šedobílém provedení s černýma nohama zaujme moderním designem i praktickým otočným mechanismem o 360° . Tvarovaný sedák plynule navazuje na opěradlo a područky , čímž poskytuje maximální pohodlí při sezení. Designový otvor v zadní části dodává židli vzdušnost a originální vzhled. Měkké čalounění z bouclé látky ve světlém odstínu působí útulně, ale zároveň dodává celku nádech luxusu.
- látka HN1273
- ocel
- dýha
Jídelní židle AMORIN stojí na čtyřech štíhlých kovových nohách . Sedák je potažen kvalitní látkou a vyplněn pěnou z polyuretanu, která poskytuje optimální komfort a příjemný pocit při sezení.
- šířka: 59 cm
- výška: 82,5 cm
- délka: 58 cm
- hloubka sedáku: 43 cm
- výška sedáku: 48 cm
- odolnost textilií vůči oděru: 30000
- hmotnost: 7.6 kg
- nosnost: 110 kg
- barevné provedení látky: šedobílá
- barevné provedení nohou: černá
- dodání: v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové / čalouněné židle |
|---|---|
| EAN: | 5713917026753 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka, Kov, Dubová dýha |
| Materiál Nohou: | Kov |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opěrky: | S opěrkami |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Styl: | Designový |
| Typ produktu: | Jídelní židle |
| ŠxVxH: | 88,5x88,5x6,5cm |
| Váha: | 7.6kg |
| Podobné produkty: | /kuchynske-a-jidelni-zidle-2/ |
| Objevte Jídelní stoly: | https://www.mujnabytek.cz/kuchynske-a-jidelni-stoly-2/ |
| Objevte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-2/ |
| Objevte Šatní skříně: | https://www.mujnabytek.cz/satni-skrine-3/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
