Dětské hřiště ArtWD

Dětská hřiště si zamilují všechny děti, které rády tráví čas na zahradě. Prohlédněte si náš široký sortiment dětských hřišť a vyberte to pravé, které vykouzlí vašim dětem úsměv na tváři.

#ShowMore#

Dětská hřiště 

Všechny děti milují čas strávený hraním, tím spíše, že mohou běhat venku. Dětské hřiště pro zahradu vytvoří bezpečný prostor pro zábavu po celý den.  Dětská hřiště jsou k dispozici v několika variantách ze dřeva i plastu.

Dětské hřiště do zahrady

Pro dětské hřiště budete muset nejprve přidělit vhodný prostor. Mělo by to být místo, které bude jasně viditelné z terasy domu a z místností, ve kterých nejčastěji pobýváte. Vyberte si také místo podle dalších prvků v exteriéru. Dětská hřiště by neměla býtz bezpečnostních důvodů umístěna v blízkosti zahradního jezírka nebo bazénu. Aby děti nerozbíjely květiny nebo nešlapaly zeleninové šachty v teple hry, bude nutné je od nich oddělit.

Jaký materiál si vybrat pro dětská hřiště

Dětská hřiště si můžete vybrat ze dřeva nebo plastu:

Dřevěná hřiště

Dřevo je materiál, který dobře zapadá do každé zahrady a přispívá k jejímu estetickému vzhledu. Dřevěné hřiště se navíc v  létě příliš nepřehřívá a v zimě se neochlazuje. V případě poškození jej můžete snadno opravit s trochou dovednosti. Aby si dřevo zachovalo svůj výjimečný vzhled po dlouhou dobu, bude muset být ošetřeno jednou ročně.

Dětské hřiště

Plastová hřiště

Jednotlivé prvky hřiště mohou být také vyrobeny z plastu. Pro jejich výrobu se používá pevný plast, který také odolává častému používání a je rychle zbarvený. Oceníte také jednoduché skládání.  Plastová  hřiště mají menší odolnost proti mechanickému poškození, ale výhodou je, že se o tento materiál nebudete muset starat.

Vyberte si podle věku a koníčků dětí

Aby si děti vždy rády hrály na hřišti, můžete je pozvat na jeho výběr. Vezměte také v úvahu jejich věk a koníčky. Můžete si pro ně vybrat malý dům, ve kterém budou moci uspořádat své malé království. Chlapci i dívky mají také rádi sandboxové hry, které si můžete také koupit s baldachýnem na ochranu předukolébavkou. Užijí si také spoustu zábavy na skluzavce, pro menší děti je k dispozici menší skluzavka z plastu. Posezení na zahradě jim zpříjemní hrací stůl nebo dětskou sadu k sezení.

Nejprodávanější

5 položek celkem
hrací zahradní stol witty na písek na vodu
4 190 Kč

Zahradní stolek pro děti WITTY je ideální pro kreativní a zábavnou hru ve vaší zahradě.

439248
Dětský zahradní domek s hřištěm SPACE SE3
30 060 Kč

Dětský zahradní domek s hřištěm SPACE je dokonalým řešením a perfektní možností hrát si venku na zahradě.

439224
Dětský zahradní domek s hřištěm SMILE
28 130 Kč

Dětský zahradní domek se hřištěm SMILE je dokonalým řešením a perfektní možností hrát si venku na zahradě.

439233
dětský zahradní domek skill přírodní zelena
27 120 Kč

Dětský zahradní domeček s hřištěm SKILL je dokonalým řešením a perfektní možností hrát si venku na zahradě.

439245
Dětské zahradní hřiště SLIDE
Tip
27 040 Kč

Díky oblíbenému dětskému hřišti SLIDE si vaše děti během teplého počasí užijí nejen spoustu zábavy, ale budou...

01WT30

Dětská hřiště s instalací, kterou zvládnete i sami

Hřiště pro děti, určená do exteriéru, jsou specifický typ nábytku, u kterého nejeden rodič zaváhá, jestli ho bude umět složit. Chcete si postavit dětské hřiště svépomocí, bez nutnosti komplikované instalace a pomoci odborníků? Jednoduché dětské zahradní hřiště s prvky, které se snadno montují, je pro vás ideální řešení.

 #ShowMore#

Hřiště vyrobené z plastu nevyžaduje žádné vrtání ani komplikované úpravy – hravě jej zvládnete smontovat i sami. Dětské domečky či skluzavky můžete jednoduše složit i rozložit a uskladnit na období, kdy je vaše ratolesti nebudou využívat.

Hřiště pro nejmenší

Dětská hřiště pro nejmenší děti by měla splňovat všechny požadavky na maximální bezpečnost. Certifikovaná dětská hřiště jsou vhodnou investicí, pokud máte děti v předškolním věku, které milují hry na čerstvém vzduchu. Dřevěné hřiště v podobě pískoviště se stříškou, které má certifikát FSC, vám také zaručí, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky. Výhodou je, je-li vybaveno látkovou stříškou, která je nepromokavá, a působí zároveň i jako stínítko před sluncem.

Dětská hřiště pro aktivní školkaře a školáky

Děti milují pohyb a hry na čerstvém vzduchu - zejména děti v předškolním věku a žáci základní školy ocení možnost vyřádit se venku na zahradě. Zajistěte jim kvalitní a bezpečné dětské prolézačky, které se vyznačují velkou odolností a stabilitou. Dřevěná dětská hřiště v sobě často spojují několik prvků, které nadchnou vaše děti:

- dětské přelézky na zahradu

- houpačku

- skluzavku

- žebříky

- dětský domeček

Takto vybavené komplexní jsou se stabilní konstrukcí jako stvořené pro více sourozenců různého věku, jejichž zájmy a oblíbené hry se postupně mění.

Dětská hřiště na čerstvém vzduchu

Zahradní hřiště pro děti je zpravidla určeno k využití mimo domov - na pozemku zahrady. Kompaktní hřiště však může zpestřit i vaši terasu či velký balkon. Stačí, když vašim dětem vyberete přiměřenou variantu, která nezabere příliš mnoho místa. Ideálním řešením na čerstvý vzduch jsou například dětské stolky na hraní s židlemi, které podporují rozvíjení jemné motoriky a kreativitu vašich dětí. U stolku si vaše děti mohou hrát s legem, skládat si puzzle, kreslit, malovat nebo modelovat z plastelíny. Výborným řešením na balkon a na terasu jsou i dětské domečky vyrobeny z odolného plastu.

Do interiéru

Mnohá ​​zahradní hřiště pro děti jsou vhodná i pro použití v interiéru, v dětském pokoji, obývacím pokoji nebo herně. Nízká a snadno přenosná venkovní dětská hřiště, vyhotovená z pevného plastu, jsou jako stvořená pro veselé hry vašich ratolestí uvnitř domu nebo bytu, když je venku nepříznivé počasí. Typické interiérové ​​hřiště může být rychle sestavitelný plastový domek, plastová dětská skluzavka nebo zahradní houpačka, kterou lze namontovat na strop. Všechna hřiště do interiéru se vyznačují mimořádně jednoduchou instalací, kterou zvládnou i laici.

Půvabné dětské domečky

Hřiště pro děti, na kterém si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy, může mít i podobu zahradního domku, ve kterém si děti vytvoří své vlastní malé království. Dětské hřiště s domečkem je ideální pro děti, které si často hrají s panenkami nebo si čtou. Malé plastové domečky nebo větší dětské domečky ze dřeva mohou být vybaveny také terasou nebo malým plotem. Dřevěné domky bývají zpravidla větší a prostornější, vhodné i pro letní přespávání. Výhodou plastových domečků na hraní je to, že je můžete snadno přenášet a využívat v interiéru i v exteriéru. Domečky z pevného plastu jsou odolné a děti milují jejich živé barvy a atraktivní design, přizpůsobených jejich věku.

Se snadnou údržbou

Ideální dětské hřiště na zahradu je vyrobeno z materiálu, který hodně vydrží a nevyžaduje speciální údržbu či použití agresivních chemikálií k čištění jeho povrchu. Bezúdržbová se kterými nebudete mít mnoho starostí, jsou především nerezová dětská hřiště, při kterých se nemusíte obávat koroze po deštích, a dětská hřiště z plastu, kterému nepřekážejí extrémní výkyvy teplot ani UV záření či zvýšená vlhkost.

Se stabilní konstrukcí

Kvalitní dětská hřiště ze dřeva se vyznačují robustní a stabilní konstrukcí, díky čemuž se nemusíte bát o bezpečnost vašich dětí. Dřevěné prolézačky do zahrady, dětské dřevěné hřiště se skluzavkou nebo půvabná hřiště z kulatiny jsou spolehlivé, podobně jako dětské přelézky kovové, pevně ukotvené v zemi. Borovicové a akátové a dětské piknikové sety jsou jako stvořené pro letní hry na zahradě.

Snadno přenosné

Pokud upřednostňujete hřiště, která můžete snadno přesouvat po celé zahradě nebo po vašem domě nebo bytě, ideální možností je malá dětská hřiště. Dětské domečky, stolky, skluzavky či vozíky bez problémů přemístěte tam, kde je právě chcete využívat tak, abyste měli vaše děti před očima a mohli na ně dozrát.

Nejprodávanější dětské hřiště: