Tradiční Vánoce

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč tak milujete Vánoce? Někomu jako první napadnou vánoční odměny od zaměstnavatele, jinému překvapení pod vánočním stromečkem, dalšímu svátečnímu obžerství. Ale proč se na ně rok co rok těšíte vy?

vianoce_LandingPage_1500x600 (1)

Nejkrásnější Vánoce každý rok

Když v televizi odezní první vánoční reklama letošního roku a v obchodech se začnou objevovat vánoční dekorace, automaticky dostáváme chuť na mandarinky a pístacie a po večerech pálíme svíčky s vůní jablka a skořice. Určitě to nepotrvá dlouho, ai my se hrneme do nákupu vánočních dárků.

Jakmile předáme dětem mikulášské balíčky, pustíme se do vyzdobování svých příbytků, a to pěkně u koled! Některé známé písničky nám skutečně mohou nahnat slzy do očí, zvláště pokud se nám s nimi pojí vzpomínky na minulé Vánoce.

vianoce_foto_600x400-1
vianoce_foto_600x400-2

Každým rokem jiné

Zatímco jsme věřili, že dárky nosí Ježíšek, vůbec nám nenapadlo, proč nás maminka vyzývá v obchodě ukázat, které náušnice se nám líbí, a poté nás posílá čekat před prodejnu. Nic nám nenaznačily ani mnohomluvné pohledy prodavačky, která si s mamkou spikně mrkala.

 

Radost u stromku

Každý rok se opakoval stejný scénář. Mamka nás poslala umýt si ruce, ale tak jednoduché to nebylo. Tatínek měl totiž za úkol nás v koupelně zdržet. Jako dětem nás nikdy nenapadlo, že právě tehdy se do pokoje se stromečkem plíží „Ježíšek“ s dárky. Dokud jsme z koupelny vyšli, dveře pokoje byly zavřené a my jako děti jsme během jídla uvažovali, jak jen může být tak nenápadný!

 

A jak je to před Vánocemi u vás?

Kam jen skryji ty dárky? Kde je děti nenajdou? A kde je já najdu, když je budu potřebovat zabalit a nachystat pod stromeček.

Pre pánov Pre dámy Pre deti 

 

Inspirujte se naší nabídkou na Vánoce

Vianoce a kuchyňa Detské izby Skrýše na darčeky Na Vianoce sedačka

 

Vyberte si z naší nabídky akčního Nábytku a udělejte si ty nejkrásnější Vánoce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení