Toaletní stolky z masivu

Unikátní toaletní stolky z masivního dřeva se pyšní vysokou kvalitou a dlouhou životností. Vyberte si z mnoha druhů dřeva, tvarů toaletních stolků a barevných provedení.

Nejprodávanější

Toaletní stolek se zrcadlem - masiv
 
od 7 350 Kč
Toaletní stolek se zrcadlem - masiv LT107 | borovice
 
od 10 410 Kč
LT401 toaletní stolek
 
od 11 970 Kč
4 položek celkem
Toaletní stolek se zrcadlem - masiv
od 7 350 Kč

Toaletní stolek LT108 z borovicového dřeva. Barevná provedení: borovice, olše, dub, ořech, gray.

LT108/BOROVICA
Toaletní stolek se zrcadlem - masiv LT107 | borovice
od 10 410 Kč

Jednoduchý toaletní stolek LT107 s 5 zásuvkami. Barevná provedení: gray, ořech, dub, olše, borovice.

LT107/BOR
LT401 toaletní stolek
od 11 970 Kč

Krásný toaletní stolek LT401 je vyroben z kvalitního masivního bukového dřeva, lze ho namořit v 10 barevných odstínech.

72273/BUK2
toaletní stolek LT301
od 18 510 Kč

Atraktivní toaletní stolek LT301 je vyroben z kvalitního masivního dubového dřeva.

71805/DUB

Toaletní stolky jsou typ nábytku, který nepatří do běžné výbavy ložnice, ale dokáže ji velmi obohatit a vylepšit její funkčnost. Toaletní stolek je určen pro ženy, které se za ním mohou bezstarostně věnovat zkrášlování svého zevnějšku – pohodlně usazené na židli a při denním světle, což často nebývá možné před zrcadlem v koupelně.

#ShowMore#

Na desku stolku se vejde vaše oblíbená dekorativní kosmetika i dekorace pro zútulnění pokoje. Pokud je váš toaletní stolek vybaven větším množstvím zásuvek nebo poliček, dokáže chytře navýšit úložný prostor v menší ložnici – můžete jej využít ik uskladnění pomůcek pro úpravu vlasů a bižuterie.

V případě, že máte ložnici zařízenou nábytkem z masivního dřeva, je přirozenou volbou toaletní stolek do ložnice z masivu, který bude ladit s postelí, šatní skříní a dalším dřevěným nábytkem v ložnici.

Rádi byste si pořídili dřevěný toaletní stolek, ale odstín dřeva nepasuje k nábytku, který už máte v ložnici? Toaletní stolky z masivu můžete jednoduše doladit ke zbývajícímu nábytku v ložnici pomocí efektivní povrchové úpravy – stolek lze podle potřeby namořit na požadovaný odstín tak, aby ladil s dubovým, olšovým ořechovým nebo jiným dřevem.

Toaletní stolky z masivu mohou ve vaší ložnici plnit několik funkcí. Luxusní toaletní stolek z masivu může mít moderní, minimalistický design, díky kterému nemusí plnit pouze funkci kosmetického stolku. Využijete jej také jako příležitostný psací stolek pro práci z domova nebo jako praktický a stylový odkládací stolek, na který můžete umístit dekorační předměty, pokojové rostliny či vázu s květinami.

Toaletní stolky bývají vybaveny vestavěným zrcadlem nebo k nim můžete zrcadlo doladit zvlášť. Velmi populárním typem zrcadla k toaletním stolkům jsou zrcadla se zabudovaným LED osvětlením, které je měkké a nevytváří na tváři nevzhledné ostré stíny.